fbpx

Doğayla uyumlu ve konforunuza göre tasarlandı!

Odalarımız

Şimdi Keşfedin!

Ziyaretçilerimizin deneyimleri

Dünyanın en güzel manzaralı oteli. Hayatımda hiç bu kadar iyi bir hizmet görmedim. Odalar tertemiz, çalışanlar dünya tatlısı. Otel sahibemiz dünya tatlısı bir kadındı, bayıldık. Şüphesiz gelinebilecek ender otellerden biri. Kalbimi burada bıraktım ?. Bir otel bu kadar mı güzel olur? Çalışanlar bu kadar mu tatlı olur? Pişman olmayacaksınız! Fiyat performans mükemmel. 100 üzerinden 1000 bir otel!

Gizem Yıldız

Kesinlikle ve kesinlikle Türkiye’de huzurun merkezi. O kadar çok otele gittim böylesini huzurlusunu ve manzarası güzel olanını görmedim. 2 gece kaldık. Otele geldikten sonra gitmek için planladığımız yerlere gitmekten vazgeçtik ve sadece otelde vakit geçirdik. İşletme sahipleri ve çalışanlar ilgili ve samimiler. Yemekler harika manzara eşsiz daha ne olsun?? Tekrar geleceğim günü şimdiden heyecanla bekliyorum.

Osman YEŞİLBAŞ

3 senedir hem sezon hem sezon dışında gelir kalirim, hayatta en huzurlu hissettiğim yerdir. Mekanın ve doğanın kusursuzluğunun yanında işletmecinin otele ve işine olan aşkını görüyorsunuz ? bu sene bir de üstüne restoranlarını açmışlar ki 650 metre yüksekte bu kadar güzel yemek yemek nasıl bir lükstür ?? Çıtayı arşa taşımışlar resmen. Şefin eli inanilmaz lezzetli: etleri harika pişiriyor, makarnalarin tamamı kusursuz, yakın olsam her haftasonu brunch a gelirim öyle çeşitli ve leziz kahvaltıları. Zaten bir teras var ki gökyüzünde yemek yiyorsunuz. Hep güzeldi ve cennetti fakat bu sene itibariyle kendi zirvelerine varmışlar. Daha iyisi yok, bravo!???

Büşra Yılmaz

Fethiye'deki evim... Bu manzara bu huzur bambaşka, inanılmaz

Duygu Armin, Dijital içerik üreticisi

Hayatınız boyunca unutamayacağınıza garanti veririm...

Osman Yeşilbaş, Blogger/Sen de Gitmelisin

For a couple of days which i spent here, i had rest in a way that couldn't get for a whole year feeling so calm and harmony

Alice Grigoriadi, Photographer

Gökyüzüne yakın hissetmek, burada olmak, sessizliğin sesine şahit olmak...

Orçun Dalarslan, Blogger/ Nereye Kaçsak

Türkiye'deki en iyi manzaraya sahip otel

Deniz Pehlivan, Blogger/Bir Hayalin Peşinde

Language